Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: blu e hapur
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 81
KM..........: 119000

Shitet Ford Focus C-Max, viti 2011, kambio automatike, 2.0 TDCI, 5 porta, ngjyrė bojėqielli perlė-shumė e bukur, kompjuter bordi, kasetofon origjinal radio/cd/navigator/telefon me komanda nė timon, klima dixhitale, limitator shpejtėsie, Start/Stop opsion, hapje te dyerve me prekje, 8 airbag, xhama-pasqyra elektrike, pasqyra me palosje, 119.000 km origjinale, sensorė parkimi para-prapa(fabrike), autoparkim, sensor drite dhe shiu, disqe origjinale ēerkin lega 17", gomat 90%, xhama tė errėt origjinalė, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, ekonomike, 2 celėsa, me doganė, e sapoardhur. Cmimi : 7300 Euro. Cel. : 0673894604


Cel. : 0673894604