Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 92
KM..........: 108000

Nissan Altima viti 2011 full option, automat, 2.5 benzinė, 6300 €

Shitet Nissan Altima viti 2011, full option, kambio automatike, 2.5 benzinė (4 pistona, pėrshtatet 100% me gaz GPL), 5 porta, ngjyrė gri e errėt-shumė i bukur, 108.000 km origjinale, kompjuter bordi, klima, navigator me ekran tė madh me touch+kamer parkimi+GPS, limitator shpejtėsie, 10 airbag, Start/Stop option, baxha xhami, xhama elektrike te zinj, pasqyra elektrike me palosje dhe tharje xhami, sensorė parkimi prapa, tapiceri lėkure e zezė, sedilje me ngrohje-ftohje dhe fryrje me ajer, hapje tė dyerve me prekje, disqe origjinale ēerkin lega 16", goma 90%, nė gjendje perfekte motorrike-xhenerike, dy pulte, me doganė, i sapoardhur. Cmimi : 6300 Euro i padiskutueshem. Cel. 0673894604.


Cel. : 0673894604