Albacall

kliko
970 pune premium ComData

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune DEVELOPER PHP/React


  Online Now shpk kerkon te punesoje nje PHP/React Developer.
  Kandidati qe kerkojme duhet te kete:
  =============
  Aftesi dhe kuriozitet per te mesuar gjera te reja
  Njohje te anglishtes ose italishtes (preferohet italisht)
  Komunikim te mire dhe karakter pozitiv
  Kriteret
  ========
  njohje shume e mire e PHP
  njohje shume e mire e Javascript, CSS dhe responsive design
  njohje shume e mire e React(ose Angular, Vue, Ember - preferohet React)
  experience me library popullore si JQuery/Mootools do ishte nje plus
  njohje dhe eksperience e gjuheve SQL (PostgresSQL o MySQL)
  familjaritet perdorimi te SOAP/REST APIs
  njohje e modelling PHP MVC dhe eksperience me CakePHP( ose te ngjashem: Laravel, Symfony, Yii, etj.)
  Te preferueshem
  ===========================
  eksperience dhe njohje e framework css (Bootstrap o Materialize)
  experience me CSS processor si SASS/LESS
  eksperience profesionale ne PHP ose React
  eksperience me Google Maps API, Gmail API, Outlook API, etj.
  eksperience me WebRTC(do ishte plus).
  experience ne perdorimin e queue-ve(RabbitMQ, AWS SQS)
  eksperience ne zhivillimin e projekteve medium-large size te cilat jane te integruara me sherbime te jashtme dhe applicazione SaaS.
  aftesi te forta ne zgjidhje problemesh
  sy i mire per UI/UX
  i afte per te punuar ne autonomi dhe per te projektuar nji applikacion/sistem
  Cfare do gjeni:
  ===============
  Page e kenaqshme.
  Mundesi rritje profesionale
  Ambient miqesor dhe pozitiv
  Projekte te ndryshme nga me te vogla deri te medha.
  Orari i punės: nga e Hėna nė tė Premte 8 orė punė.

  Te interesuarit jane te lutur te na nisni cv-ne italisht ose anglisht ne e-mail: selezione@masnet.al

  +Apliko