Zona/Rruga : THANKAS ZIKO

SHITET APARTAMENT RRUGA THANAS ZIKO
• 1+1!
• Kati 2!
• Siperfaqja 56 m2!
• I pa mobiluar!
• Dhome gjumi,ambjent gatimi,sallon ndenje,banjo dhe ballkon!
Apartamenti ndodhet prane gjimnazit Partizani.
Pallat ekzistues dhe me dokumenta te rregullta.

Cmimi 58 000 € ( i padiskutueshem)
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Cel. : 0693424440