Zona/Rruga : Vasil Shanto

SHITET APARTAMENT BLLOKU VASIL SHANTO
• 1+1!
•Dhome gjumi,kuzhine&dhome ndenje,banjo dhe ballkon!
• Siperfaqja 66,5 m2!
• Kati i 3!
• E mobiluar!
Apartamenti ndodhet ne pallat ekzistues por pa asnje demtim nga termeti.
I mobiluar ne menyre te rregullt dhe pa asnje mangesi.
Apartament i ngrohte ne dimer dhe i fresket ne vere gjithashtu me kondicioner ne secilen dhome.
Mund te perdorer dhe nga bizneset duke qene se ndodhet ne rrugen kryesore.
Cmimi OKAZION 66 000 € ( i pa diskutueshem)
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Cel. : 0693424440