Zona/Rruga : RRUGA E ELBASANIT

SHITET APARTAMENT RRUGA E ELBASANIT
• 2+1!
• Siperfaqja 72 m2!
• E mobiluar!
• Kati i 3!
• 2 dhoma gjumi, kuzhine,dhome ndenje dhe tualet!
Apartamenti ndodhet prane deges se thesarit.
Pallat ekzistues pa deme nga termeti.
Me dokumenta te rregullta.
Plotesisht e mobiluar.

Cmimi 110 000 €
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Cel. : 0693424440