Zona/Rruga : Kongresi i Lushnjes

SHITET APARTAMENT RRUGA KONGRESI I LUSHJES
• 1+1!
• Siperfaqja 60 m2!
• Kati 5!
• E mobiluar!
• Dhome ndenje & kuzhine,dhome gjumi,banjo dhe ballkon!
Pallat ekzistues.
E rikonstruktuar dhe me dokumenta te rregullta.
Vendparkim.

Cmimi 50 000 €
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.
Cel. : 0693424440