Zona/Rruga : PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE

SHITET APARTAMENT PRANE FAKULTETIT TE MJEKSISE
• 2+1!
• Siperfaqja 73 m2!
• Kati 1!
• Ambjent gatimi,2 dhoma gjumi,salle ngrenie,banjo,2 ballkone dhe vendparkim!
• E mobiluar (e rikonstruktuar)
• Me hipoteke!
Apartamenti sapo eshte rikonstruktuar me punime cilesore.
Pallat ekzistues ne rreshtin e dyte te rruges kryesore.
Hapsira parkimi dhe shitet edhe per kliente qe duan te marin kredi.

Cmimi 63 000 €
Per me shume informacion
Cel. : 0693424440