Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Fuqia KW..: 85
KM..........: 200

💥OPEL ASTRA 1.6 COSMO

♻️ Viti i prodhimit : 2007 .
♻️ Kabriolet metalik me hapje.
♻️ Kamio automatike jo mekanike .
♻️ Km : 200 mije .
♻️ Ne gjendje perfekte .
♻️ E doganuar e gatshme per cdo lloj prove .
♻️ Ploteson kerkesat tuaja.

🗨 Per me shume informacion kontaktoni ne numrin :

♻️ +355 68 216 6866

♻️ Ndiqni faqen tone ne facebook & instagram per ofertat dhe sherbimet qe Dino Diesel ju ofron .

♻️ Dino Diesel

🗨 Ju ofron markat e makinave me te kerkuara ne treg .

♻️ Ku ju sjell sherbimet si :

♻️ 🚕 Dino Taksi

♻️ Shitjen

♻️ Blerjen

♻️ Makina me Qera .

#fiatpunto#mecerdesbenz#fordfocus#klient#biznes#biznesonline#biznesmen#rinia#cuna#durrës#kaffee#durrës#makinameqera#makinameqeradurres#makinameqeratirane#makinameqeratelira#nafte#lavazh#lokalbrand#makiato#pije#pijefreskuese#family#familje#taxi#sherbimtaxi#shesim

Cel. : +355 68 216 6866