Ngjyra.....: gri metalizato
Fuqia KW..: 66

💥FIAT PANDA

♻️ 4 x 4 super aktiv .
♻️ Viti i prodhimit -2005.
♻️ Karburanti -1.2 benzine.
♻️ Pershtate me terrenin e veshtire.
♻️ Dogana e paguar.
♻️ Gati per targim.

🗨 Per me shume informacion kontaktoni ne numrin :

♻️ +355 68 216 6866

♻️ Ndiqni faqen tone ne facebook & instagram per ofertat dhe sherbimet qe Dino Diesel ju ofron .

♻️ Dino Diesel

🗨 Ju ofron markat e makinave me te kerkuara ne treg .

♻️ Ku ju sjell sherbimet si :

♻️ 🚕 Dino Taksi

♻️ Shitjen

♻️ Blerjen

♻️ Makina me Qera .

#fiatpunto#mecerdesbenz#fordfocus#klient#biznes#biznesonline#biznesmen#rinia#cuna#durrės#kaffee#durrės#makinameqera#makinameqeradurres#makinameqeratirane#makinameqeratelira#nafte#lavazh#lokalbrand#makiato#pije#pijefreskuese#family#familje#taxi#sherbimtaxi#shesim