Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Fuqia KW..: 110
KM..........: 160

Dino Diesel
Nxjerr ne shitje makinen :

💥FIAT CROMO

♻️ Karburanti -nafte .
♻️ Km160mije km .
♻️ Kamio automatike .
♻️ Tapiceri shum e paster .
♻️ Ne gjendje perfekte.

🗨 Per me shume informacion kontaktoni ne numrin :

♻️ +355 68 216 6866

♻️ Ndiqni faqen tone ne facebook & instagram per ofertat dhe sherbimet qe Dino Diesel ju ofron .

♻️ Dino Diesel

🗨 Ju ofron markat e makinave me te kerkuara ne treg .

♻️ Ku ju sjell sherbimet si :

♻️ 🚕 Dino Taksi

♻️ Shitjen

♻️ Blerjen

♻️ Makina me Qera .

#fiatpunto #mecerdesbenz #fordfocus #klient #biznes #biznesonline #biznesmen #rinia #cuna #durrës #kaffee #durrës #makinameqera #makinameqeradurres #makinameqeratirane #makinameqeratelira #nafte #lavazh #lokalbrand #makiato #pije #pijefreskuese #family #familje #taxi #sherbimtaxi #shesim

Cel. : +355 68 216 6866