Zona/Rruga : Ne fillim te Rruges Myslym Shyri

Jepet Garzoniere me qera ne fillim te Rruges Myslym Shyri. Garzonieria eshte 26 m2, kati i pare ne nje pallat te vjeter. Eshte e mobiluar me pajisje te reja (Kondicioner, Frigorifer, Sobe, Tv) dhe e pershtateshme per dy persona.

Cmimi: 30,000 leke.

Cel. : 0693799313