TX3 MINI Android Tv Box | Tanix | Cast Android Box | Miracast

I perdorur shume pak pothuajse si i RI

Eshte pajisja televizive qe duhet te kete cdo familje.
Zgjedhja e kutise mė tė mire televizive quad core eshte shume e rendesishme njejte si lidhja.
Kjo pajisje eshte nje nga kutite me te famshme.
E njohur per vecorite e saj si pamja cilesore | fushepamje e gjere | nje game e gjere kanalesh.
Operon me sistemin operativ Android OS 9.

Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, vjen me softwerin e fabrikes.

Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve.

TX3 MINI | ANDROID TV | 2GB RAM
Fale kesaj aparature, televizori lidhet me pajisjen android dhe ju mundeni qė tė shihni gjithcka qe dispononi ne smartphone -in tuaj . Memorja Ram e kesaj pajisje eshte 16GB optimale per te funksionuar normalisht dhe ne te mund te ruani te gjitha te dhenat tuaja te nevojshme, Filma kenge mp3 foto e video mund te ruhen ne memorjen e kesaj pajisje Android Tv per sa kohe te deshironi. Femijet tuaj mund te luajne lojrat e tyre te preferuara ne ekranin gjigand te televizorit.

Filmat tuaj te preferuar tashme me kete transmetues do te shfaqen ne nje ekran me te madh.
Eshte nje produkt me cmim te arsyeshem dhe ofron nje performance te shkelqyer.
Procesor i ndertuar enkas i cili permireson imazhet ne cilesine 4K HDR
Dizenjuar per te rritur cilesine e permbajtjeve, duke sjelle cdo skene me afer detajeve te pasura .
Kjo pajisje Android TV paraqet ngjyra te kuqe me te ndezura blu me te thella jeshile me te theksuara per t’i shnderruar pamjet me realistike. Android Tv Tx3

Android Tv Box me Front LCD Screen 2GB RAM+16GB ROM.
Operating Systems Running Android OS 9
Tv box me WIFI 2.4GHZ me vale te qendrueshme wifi
I Qendrueshem dhe i shpejte
Tvbox Tanix TX3 Mini
Social Network Skype chatting, Picasa, Youtube, Flicker, Facebook, Online movies Google Chrome, Google+, Google play, facebook and etj .
Lidhje me Telefonin | Cast Android Box | Miracast per lidhje me Android Phones apo Apple iphone ipad etj per Casting nga Living Room

Streaming Device | Streaming Movies | Streaming Box
– Remote Control
– Wi Fi

X3 MINI 2GB 16GB
Nje nga pajisjet me cilesore ne qarkullim. Prodhuar nga firma Tanix, e specializuar ne prodhimin e pajisjeve elektronike dhe sidomos ne ato android tv box.
Pajisjet operojne me lidhje wifi apo me kabell sipas deshires. ANDROID BOX TX3 MINI

100% ORIGJINAL

Cmimi: 35.000 Leke te Vjetera

Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

Cel. : 0672534432