H96 MAX 4GB RAM 32GB ANDROID 11 TV BOX


I Ri ne Kuti nga Fabrika, me i miri ne treg.


Shenim: Mos me pyesni per abonime te paligjshme etj. Aparati nuk ka asgje te paligjshme abonime, kanale etj, vjen me softwerin e fabrikes.


Riparoj Aparate Satelitore te te gjitha llojeve.


H96 MAX Android TV BOX i mundėsuar nga RK3318 64bit CPU Quad-core ėshtė Android Tv Box mė i mirė nė pėrpunimin e imazhit, duke u siguruar pėrdoruesve njė pėrvojė mė tė mirė tė shpejtėsisė sė funksionimit ultra tė shpejtė dhe aftėsisė profesionale tė pėrpunimit tė imazhit.


Android 11 OS


H96 Max 4GB Ram dhe 32GB ngre shiritin nė performancė dhe pėrdorshmėri, pajtueshmėri me aplikacionet mė tė fundit Android dhe funksionon normalisht pa ndonjė ngurrim ose ngrirje.


4 GB RAM + 32GB ROM


H96 MAX ėshtė i pajisur me 4 GB RAM + 32GB ROM, duke mbėshtetur operacione tė qėndrueshme dhe duke ju siguruar mė shumė hapėsirė ​​dhe memorje pėr tė shijuar argėtimin tuaj.


Wi-Fi me dy banda 2.4G / 5G


Me mbėshtetje pėr bandėn 2.4Ghz dhe 5Ghz, ajo mund tė transmetojė sasi mė tė larta tė tė dhėnave.


4K Ultra HD


Me HDMI 2.0, mbėshtet daljen H.265 4K, mė tė fuqishme se H.264, ju lejon tė shikoni filmat 4K pa probleme dhe ēdo detaj i ekranit ėshtė me shkėlqim, ju sjell njė pėrvojė mė realiste tė filmit, lojėrave dhe muzikės suaj te preferuar.


Specifikimet:


Modeli: H96 MAX. Android TV Box
Lloji: TV Box.
OS: Android 11.
CPU: Rockchip RK3318.
GPU: Penta-Core Mali-450 Deri nė 750Mhz.
RAM: 4GB DDR3.
ROM: 32GB eMMC.
WiFi 2.4G / 5G.
LAN: 10 / 100M.
Blutooth: Bluetooth4.0
Formati i medias mbėshtetėse: Avi / Ts / Vob / Mkv / Mov / IS0/ wmv / asf / flv / dat / mpg / mpeg.
Formati muzikor mbėshtetės: MP3 / WMA / AAC / WAV / OGG / DDP / HD / FLAC / APE.
Formati i fotografisė mbėshtetėse: HD JPEG / BMP / GIF / PNG / TIFF.
Dalja e videos me definicion tė lartė: 4K (4096×2160 piksel).
HDR: Modalitetet HDR10 dhe HLG.
Sistemi i skedarit HDD: FAT16 / FAT32 / NTFS.
Ndėrfaqja AV, DC 5V, Ethernet, HDMI, AV, foleja e kartės TF, USB2.0, USB3.0


100% ORIGJINAL


Cmimi: 60.000 Leke te Vjetera


Emaili im eshte: agroni5000@hotmail.com

Cel. : 0672534432