Kompania “SALILLARI Sh.p.k”, Lider nė sektorin e ndėrtimit me mė shumė se 25 vjet pėrvojė, pėrshtatet me karakteristikat e secilit projekt pėr tė krijuar zgjidhje inxhinierike dhe inovative.
“SALILLARI Sh.p.k” zhvillon aktivitetin nė: Infrastrukturė, Ndėrtime Civile, Ujsjellės, Shpim tė naftės, Prodhimi i Materialeve Ndėrtimore, Punime tė tjera inxhinierike, Punime nė port detar, Aeroport, Punime Industriale dhe Ndėrtimore, Projektimi i Punimeve Civile dhe Industriale, etj..
Shėrbimet tona shtrihen nga planifikimi dhe investimi fillestar, deri nė fillimin dhe funksionimin.
“SALILLARI Sh.p.k” shpall pozicion tė lirė pune INXHINIER/E NDĖRTIMI NĖ ZYRĖN TEKNIKE – OFICER/E PROJEKTI

DETYRAT KRYESORE

 • Administron tė gjithė dokumentacionin tekniko ligjor tė objektit nė ndėrtim, nė dosjen pėrkatese
 • Kontrollon materialet qė do tė pėrdoren nė objekt (nga ana sasiore)
 • Pėrpunon projektet, harton situacionet, librezat e masave
 • Tė jetė pjesė e diskutimeve teknike brėnda kompanisė dhe njėkohėsisht me supervizorin dhe investitorin.


KRITERET E KĖRKUARA

 • Tė ketė pėrfunduar Fakultetin e Inxhinierisė sė Ndėrtimit
 • Tė ketė njohuri, nė nivel tė larte, te gjuhės angleze
 • Tė pėrdorė programet komputerike: Microsoft Office, Project, Autocad, (preferohet: Sap. Etabs)
 • Mosha e preferuar deri 45 vjeē
 • Tė ketė mbi 5 vjet experience


APLIKIMI


 • Tė interesuarit mund tė dėrgojnė C.V. e tyre nė adresėn e-mail: hr@salillari.al ose tė kontaktojnė tek numri i telefonit: +355682055689.
 • * Vetėm kandidatėt e pėrzgjedhur do tė kontaktohen.
 • * Kompania “SALILLARI shpk” merr pėrsipėr qė tė dhėnat e kandidatėve tė trajtohen nė konfidencialitet tė plotė.

+Apliko