Zona/Rruga : DERVISH HIMA

SHITET APARTAMENT RRUGA DERVISH HIMA!
• 3+2+2!
• 3 dhoma gjumi,kuzhine,dhome ndenje,2 banjo dhe 2 ballkone!
• i pa mobiluar!
• kati 5!
• Me 2 ashensora!
• Siperfaqja 146 m2!
Cmimi 260000€!
Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.


Cel. : 0693424440