imobil.al ėshtė njė platformė e pasurive tė paluajtshme qė lindi me misionin tė ofrojė njė shėrbim gjithėpėrfshirės pėr tė gjithė klientėt qė kėrkojnė tė blejnė ose shesin prona tė paluajtshme. Qėllimi kryesor ėshtė krijimi i njė ure komunikimi pėr t’i mundėsuar kujtdo reklamimin ose gjetjen e pronės.

Platforma jonė u jep mundėsinė agjentėve, agjensive dhe individėve tė ndryshėm pėr tė publikuar pronat nė njė portal lehtėsisht tė aksesueshėm nga kushdo qė ėshtė nė kėrkim tė blerjes apo marrjes me qera tė njė prone. Paraqitja e pronave me tė gjitha elementet e saj nė imobil.al ju jep mundėsinė tė publikoni gjithēka qė klientėt tuaj tė ardhshėm kanė nevojė tė shohin dhe analizojnė nė njė pronė pėr tju kontaktuar mė pas pėr informacione tė mėtejshme.

Vizitoni dhe publikoni pronen tuaj ne www.imobil.al