Zona/Rruga : PETRO NINI

Jepet me qira kati i 2 i nje vile ne Rrugen Petro Nini!

• Siperfaqja 150 m2 !
• E organizuar ne 3 dhoma gjumi, kuzhine, dhome ndenje dhe oborr i perbashket!
• Dy banjo!
• Gjithashtu ofrohet mundesi per te shfrytezuar dhe 1 vend parkimi brenda oborrit te viles!
• Vila eshte e mobiluar ne menyre bashkohore dhe me ngrohje qendrore!

Cmimi : 800 €/muaj!

Pėr mė shumė informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.

Cel. : 0693424440