Zona/Rruga : ZOGU I ZI

Jepet me qira apartament afer Zogut te Zi!

• 2+ 1 e mobiluar kati i 6!
• Apartamenti organizohet ne 2 dhoma gjumi,2 banjo,dhome ndjenje+ kuzhine dhe ballkon!
• Siperfaqja 85 m2 !
• E mobiluar !
• Me ajer te kondicionuar!

Cmimi : 350 € / muaj.

Adresa: kompleksi ngjitur me rrethrrotullimin e Zogut te Zi.

Pėr mė shumė informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.Cel. : 0693424440