Zona/Rruga : MBRAPA PRESIDENCES

Jepet apartament me qira 2+1 mbrapa presidences!

• Apartamenti organizohet: 2 dhoma gjumi,1 banjo,kuzhine dhe dhome ndenje.
• Mobilim bashkohor.
• Kati i 2.
• Siperfaqja 85 m2.

Cmimi 500€/muaj!

Pėr mė shumė informacion kontaktoni ne numrin e telefonit:
Cel. : 0693424440