Zona/Rruga : KOMUNA E PARISIT

Jepet apartament me qira te kompleksi “Niku Construction” (Komuna Parisit).

• Apartamenti organizohet:2 dhoma gjumi,dhome ndenje,kuzhine,2 banjo dhe ballkon!
• Apartamenti eshte i mobiluar me nje stil shume bashkohore!
• Cdo gje e re dhe mjaft luksoze!
• Sistem ngrohje qendrore me mundesi programimi sipas orareve specifike!
• Paisjet elekroshtepiake te gjitha A+++!
• Panele djellore!
• Oxhak!
• Siperfaqja 100 m2!
• Mundesi parkimi nentoksor (por jo e perfshire ne cmim)!

Cmimi 800€/ muaj
Pėr mė shumė informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.Cel. : 0693424440