Zona/Rruga : MIHAL GRAMENO

Apartament 1+1 ne Shitje rruga “Mihal Grameno”

* Apartamenti organizohet:dhome gjumi,kuzhine & dhome ndenje,koridor dhe tualet!
* Kati i dyte!
* E mobiluar!
* Pallat ekzistues!
* Siperfaqja 50 m2!

Cmimi 54 000 € !

Per me shume informacion kontaktoni ne numrin e telefonit.


Cel. : 0693424440