Shitet apartament 1+1 ne zonen e PORCELANIT prane TV KLAN.
Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje pallati te ri
i pajisur me ashensor dhe me punime teper cilesore te viteve te fundit.


* Apartamenti organizohet: 1 dhome gjumi, 1 tualet, kuzhine dhe dhome ndenje, ballkon! i I arreduar ne menyre bashkekohore.
* Siperfaqja 55 m2!Cel. :+355 693424440