Zona/Rruga : Pazari i Ri

Ambjent Biznesi tek Pazari i Ri, ne rrotullimin e Sheshit Avni Rustemit, buze rruges kryesore, lokacion perfekt per biznesin tuaj. Zone shume e frekuentuar, nje nder rruget kryesore te qytetit. Siperfaqja e tij eshte 113 m2, me fasade nga rruga kryesore dhe me hyrje anesore. Planimetri perfekte per cdo lloj biznesi, qofte sherbim, qofte telekomunikacion, etc.
Ky ambjent eshte nder te vetmit i lire per momentin ne kete zone shume te kerkuar.
Cmimi eshte 2350 euro dhe ketu perfshihen dhe taksat noteriale.
Ambjenti ka dokumentacion te rregullt hipotekor cka perben garanci me vete per kliente qeramaresh serioze.

Cel. : 0672937600