Zona/Rruga : Qender

Apartamenti eshte i perbere nga 5 dhoma, 3 tualete, garderobe ne cdo dhome, ballkone tej per tej, dhome per palester, dhome gatimi me vete dhe lavanderi. Nje mini vile brenda nje kompleksi ne qender te qytetit. Shtepia e endrrave per kedo qe deshiron te jetoje ne qytet dhe jo ne periferi. Ne qender te Tiranes, brenda kompleksit Halili, komplet i pare banim, afro 300 m2, me nje orientim te shkelqyer.
Ne apartamentin-vile keni gjithcka qe deshironi. Mobilimi eshte bere me shije, praktik dhe planimetria eshte shume funksionale. Shumica e dhomave kane graderobe dhe tualet brenda cka garanton nje privatesi te shkelqyer.

Cel. : 0672937600