Zona/Rruga : Tomorr Domi. Nr.1

Shitet vile 2 kateshe 138.6 secili kat.
Kati i dyte shtepi banimi 2 dhoma ,1banjo, salllon guzhine, holl plus 138.6 .
Kati i pare me dy dyqane njera 25m2 dhe 113.6m2 dyqan i dyte.
Truall 415.8 m2.
Lagja 5 maj , rruga Tomorr Domi, Nr.1 Elbasan
Me dokumente te rregullta.

Cel: 0688333880 / whatapp