Zona/Rruga : Komuna parisit &kodra e diellit

Kerkoj me qera nje dhome+banjo koridor ose grazonjere ne zonen e st.dinamo komuna parisit kodra e diellit. Jam vetem dhe shume korrekt ne mardhenie me qera dhenesit. Ju faleminderit

Cel. : 0694736563