Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: e zeze
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 257

Makina Me Qera duke vazhduar nga 15 euro dita .Cmimet me te mira.Makina te gjithe kategorive
-Ekonomime
-Mesatare
-Luks
-Makina Kampingu
Per prentoime 0684469900 si dhe ne instagram makiname_qera.al


Cel. : 0684469900