Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri metalizato
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Klima
Fuqia KW..: 110
KM..........: 210000

SHES BENZ C220 CDI AVANTGART KAMBIO AUTOMAT.
FULL OPTION; NAVIGATORE, SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA, SEDILE LEKURE +COP, DISQE 17 ALUMINI, SENSOR SHIU DHE DRITASH, 2 CELSA ETJ.
ME DOGAN TE PAGUAR
NE GJENDJE SHUM TE MIRE
CMIMI 7300 EURO
CEL 069 2210204