Zgjidh shtepine me zemer,agjencine me mendje

Po kėrkoni te shisni pronėn tuaj/jepni me qira? Listo pronen me Al Homes,njė mėnyrė e shpejte ,pa telashe dhe pa kosto te fshehura pėr tė fituar me shume.Doni te jepni shtepine tuaj me qira? Ne kemi personin e duhur per te jetuar ne pronen tuaj.

Premtimi yne: Ne e shesim pronen tuaj per 3 muaj ose e blejme vete ate
Listo pronen tende me ne tani.Dergo foto video te prones ne whatsapp 355-67-2000898 ose ne websitin ALHOMESREALESTATE.com dhe prona juaj do marre vleresimin tone maksimal.

Miresevini ne Al Homes Real Estate, nje agjenci imobiliare me qender ne Tirane,Shqiperi. Ne jemi agjencia imobiliare lider ne Shqiperi per te huajt,me njė ekip tė fortė dhe njė reputacion tė mirė pėr shėrbim profesional dhe me integritet.


Ne kemi me qindra prona nė librat tanė me ekspertė lokalė pronash nė tė gjitha rajonet mė tė njohura ne vend. Qė nga hapja e dyerve tona ne kemi ndihmuar dhjetra njerėz nga e gjithė bota tė gjejnė shtėpinė e ėndrrave tė tyre nė Shqiperi - nga prona ne rrėnoje nė nevojė pėr rinovim tė plotė deri nė disa nga vilat mė prestigjioze, ne kemi njė portofol qė i pėrshtatet tė gjitha nevojave.
Si biznes familjar, ne krenohemi ne dhenien e nje shėrbim tė jashtėzakonshėm ndaj klientit. Agjentėt tanė dy-gjuhėsorė mbėshteten nga njė ekip ligjor dhe kontraktues i brendshėm, kontabilistė, ekspertė tė marketingut dhe specialistė tė IT, tė gjithė ata janė tė pėrkushtuar pėr ta bėrė pėrvojėn tuaj te blerje/shitjes pozitive.
Stafi ynė merr trajnime tė rregullta pėr t'u siguruar qė ata janė plotėsisht tė pėrshpejtuar me ndryshimet nė ligjet dhe rregulloret e pronave ne Shqiperi.
Ata do tė jenė pranė jush nga minuta qė ju tė kontaktoni me ne nė kohėn qė ju tė merrni ēelėsat pėr shtėpinė tuaj tė re - dhe mė gjerė.
Ne mund tė ndihmojmė klientėt me financimin, transferimin e parave, ndihmė per sherbime noteriale, menaxhimin e shėrbimeve dhe madje gjetjen e shkollės sė pėrshtatshme pėr familjen tuaj. Ne mezi presim qė t'ju takojmė dhe t'ju dhurojmė njė mirėseardhje tė madhe Al Homes!