LocalWeb kėrkon tė zgjerojė skuadrėn nė Departamentin e Programimit, nėse je njė Web Developer me eksperiencė te mėparshme dhe plotėson kriteret e profilit tė mėposhtėm:

Profili:
-Eksperiencė me Webpack
-Eksperiencė me React, Redux, Typescript
-Aftėsi pėr tė krijuar dhe pėrmirėsuar njė klient REST/JSON API
-Aftėsi pėr tė bėrė DEBUG tė pėrgjigjeve tė API
-Tė shkruajė kod me performancė tė lartė dhe tė ripėrdorshėm pėr komponentėt e UI
-Eksperiencė me framework-e tė testimit

Pėrbėjnė Pėrparėsi:
-Eksperiencė me ambientet e CI/CD
-Eksperiencė me gjuhė tė Backend si Node, PHP etj.

Aftėsi Personale:
-Tė punojė i pavarur
-Njohuri tė gjuhės Italiane dhe Angleze
-Aftėsi tė mira Analitike dhe Komunikimi

Dėrgo aplikimin tėnd nė jobs@localweb.it ose na kontakto pėr ēdo informacion nė numrin 069 70 99 302.
+Apliko