Isea Real Estate ka nje experience shumėvjecare nė fushėn e konsulencės ligjore dhe atė tė pasurive tė paluajtshme. Stafi i Isea Real Estate angazhohet maksimalisht cdo ditė tė punės sė tyre pėr t'jua bėrė mė tė lehtė rrugėn drejt blerjes apo shitjes sė pasurisė tuaj tė ėndrrave si dhe kryerjes sė njė investimi i cili do tju mundėsojė fitime tė konsiderueshme. Stafi ynė me idetė e tij krijuese jep nė ēdo kohė zgjidhje fitimprurėse pėr pronarėt, blerėsit, qiramarrėsit dhe investitorėt duke njohur mire prioritetet e zhvillimit nė projektet te ndryshme. Ne ju ofrojme:


Konsulencėn nė fushėn e investimeve nė pasuri tė paluajtshme

Konsulencėn ligjore dhe financiare pėr tė gjithė investitorėt e huaj qė dėshirojnė tė kryejnė investime nė vend

Kėshillimin dhe ndėrmjetėsimin hap pas hapi nė cdo transaksion qė ka pėr qėllim,shitjen, blerjen ,dhėnien apo marrjen me qera tė pasurive tė paluajtshme

Rikonstruksion te pronave tuaja nga profesionistet tane.


Interior Dizajn per apartamentet tuaja, per nje jete sa me komode dhe moderne.


Cel. : 0682990995