SHITET XIAOMI MI ELECTRIC SCOOTER ESSENTIAL


KM/KARIKIM BATERIE 20KM
SHPEJTESI MAKSIMALE 20 KM/H
PESHA 12 KG
BATERI 5100 mAh


STATUS I RI

CMIMI: 269EURO
Perfekt per te shmangur trafikun e renduar ne qytet, i shpejte dhe komod!

https://americancomputers.al/
Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Tirane.
Cel: 0682082012
Nr. Servisit: 0697060177