Rafte tė pėrdorura ne farmaci. Shitje pėr arsye mbyllje tė farmacisė.
Raftet janė nė gjendje shumė tė mirė dhe janė pėrdorur vetėm 6 muaj!
Raftet janė te ēmontuar pėr arsye transporti.

Pėrmasat :

Lartėsia : 215 cm
Banaku: gjatesia : 275 cm, lartesia : 65 cm

Ēmimi i diskutueshėm!

Cel. : +355 68 270 8769