Zona/Rruga : kafe flora

BR.DIELLI SHPK- OKAZION
OFRON APARTAMENTE VETEM PER 1.800 EURO /M2

NE QENDER TE TIRANES- KAFE FLORA


AP 2+1 - 110M2 -i 2000 euro/m2
AP 3+1- 150M2 - 2000 euro/m2
AP 2+1 +2wc me super verande - 157 m2 dhe 137 m2 - cmimi 2200 euro/M2 kati i fundit me pamje nga sheshi Skenderbej

GARAZHE KATI -3 ME CMIM 30.000 EURO COPA

JU MIREPRESIM PER TE ZGJEDHUR KATIN, ORIENTIMIN , ORGANIZIMIN

NE OFROMJE KOMODITET- ARRITSHMERI- STIL JETESE-

BR & DIELLI SHPK
069 20 83 410
EMAIL br.diellishpk@gmail.com