OFERTE NGA "BR&DIELLI" SHPK OKAZION - NE QENDER TE TIRANES PERBALLE KAFE FLORA - RRUGA "MINE PEZA"FILLOI SHITJA E APARTAMENTEVE LUXURY NE KOMPLESIN E RI. Keni mundesine te perzgjidhni katin, orientimin , siperfaqjen dhe menyren e personalizuar te organizimit te te brendshem. Objekti perbehet nga dy kulla banimi. Siperfaqjet jane komode dhe te funksionale Ap garsoniere - 35m2 Ap 1+1 - deri 65m2 Ap 2+1 - deri 85m2 Ap 3+1- nga 122 m2-- deri 150 m2. Pagesa - mund te behet me 3 keste kesti i pare -80% kesti i dyte -10% kesti i trete -10%
Me ashensore , Shkalle me dritarte - kulla e pare. Me sistem Kamerash me tre kate nentoke parkim me sistem kapote me sistem ngrohje individualeme banjo sospeso me termoizolim me roje naten dhe administrator. Ju mirepresim te vizitoni ambient tona dhe perzgjidhni enderren tuaj. Vetem ne qender te Tiranes. Nr i kontaktit 069 20 83 410 email - br.diellishpk@gmail.com