Zona/Rruga : Currila

Te Currilat ne breg te detit ne katin e 4-t te nje pallati jepet me qera apartament 2+1 me 2 banja e 2 ballkone,
104 m2,me pamje nga deti,i mobiluar totalisht.Apartamenti eshte cilesor dhe i banuar vetem nje vit nga te huaj.
Ka nje vend parkimi dhe nje depo te vogel ne katin e poshtem.
Qeraja 400 euro/muaj...


Per hollesi te tjera tel ne 0692214881