Pėrshkrimi i punės

ATIS shpk
ėshtė njė kopmani inovatore e specializuar nė zhvillime softwerike dhe e angazhur ne bashkepunime me klientė te mirenjohur ndėrkombėtarė, me zyra nė Tiranė, Prishtinė dhe Shkup dhe me njė staf prej mė shumė se 100 personash. Kultura jonė e punės ėshtė e pėrqėndruar nė ndėrtimin e nje stafi gjithėpėrfshirės dhe inkurajon punonjėsit ne pėrmirėsimin dhe zhvillimin personal nė punėn e tyre.
ATIS shpk ėshtė duke kėrkuar pėr zyrėn e saj nė Tiranė, njė Asistente Administrative qe tė ketė aftėsi shumė tė mira komunikimi, qėndrim optimist, detajiste dhe qė di te jetė njė “multi-taskėr” ė shkėlqyer. Ajo do tė ofrojė ndihmesėn e saj profesionale ndaj menaxhimit, stafit dhe vizitorėve nė kompani duke trajtuar me kujdes detyrat e zyrės.
Kandidatja ideale nė kėtė rol, duhet tė tregojė pėrgjėgjshmėri, saktėsi, tė jetė e sjellshme dhe e vėmendshme pėr tė pėrmbushur ēdo detyrė qė i caktohet.

Pėrgjegjėsitė kryesore:

· Menaxhimi i detyrave ditore tė zyrės, tė tilla si printime/skanime/fotokopjime/editim te dokumenteve tė ndryshėm;
· Caktimi i takimeve, mirėpritja dhe orientimi i vizitorėve/aplikantėve nė kompani, duke pėrditėsuar njėkohėsisht regjistrin e vizitorėve;
· Regjistrimi, protokollimi dhe kontrollimi i tė dhėnave tė ndryshme sipas kėrkesės;
· Kryerja e furnizimeve tė nevojshme pėr zyrėn (kancelarike dhe jo vetėm);
· Menaxhimi dhe ndjekja e postės ne emėr tė kompanisė (dėrgesat/tėrheqjet);
· I pėrgjigjet thirrjeve telefonike nė zyrė dhe bėn transferimin e tyre apo tė informacionit tė marrė te personat perkatės;
· Koordinon informacione/procedura ndėrmjet departamenteve tė ndryshėm tė kompanisė;
· Asiston nė pėrpilimin e raporteve mujore nė funksion tė Menaxhimit, HR-sė apo Departamentit te Financės.
· E gatshme pėr tė ndihmuar stafin nė kėrkesa tė ndryshme qė ndihmojnė mbarėvajtjen e punės sė tyre.

Kriteret kryesore pėr rolin:

· Pėrvojė e mėparshme si Asistente Administrative.
· Aftėsi tė shkėlqyera kompjuterike kryesisht tė paketės Microsoft Office.
· E organizuar dhe qė di tė vendosė prioritete ndaj detyrave qė i caktohen;
· E vėmendshme ndaj detajeve;
· E pėrgjegjshme dhe bashkėpunuese;
· Njohuri tė mira tė gjuhės Angleze; gjuha Italiane pėrbėn njė plus;
· Me dėshirė pėr tė qenė proaktive dhe pėr tė krijuar njė pėrvojė pozitive pėr tė tjerėt.

Mirėpresim aplikimet tuaja duke na dėrguar CV-nė tuaj nė careers@atis.al duke vendosur si subjekt: Asistente Administrative Zyra Tiranė

Vetėm kandidatet e pėrzgjedhura do tė kontaktohen pėr intervistė.

+Apliko