Zona/Rruga : Rezidenca Diell Qerret

Shes apartament 1+1 (dhome gjumi, sallon, aneks, banje, ballkon) 66 m2, te mobiluar totalishit, ne Qerret, Kavaje ne rezidencen Diell.
Apartmenti ndodhet ne katin 1 te nje pallati 4-katesh dhe eshte 150 m nga deti. Plazhi eshte privat vetem per banoret e rezidences.
Apartamenti eshte me hipoteke.

Cmimi 60.000 euro.Cel. : 0693799313