Ngjyra.....: e bardhe

Shitet biciklete e sjelle nga Zvicra
Modeli : MATRIX THUNDER
Gomat : 26 x 2.1 me disqe alumini
Frena : Tektro dhe me disk para
Kompanjol : Shimano Deore
Amortizator : DV28
Gjendja Perfekte

Per me shume informacion nga kontaktoni ne:
Adresa: Rr. E Durresit, prane Zogut te Zi.
Tel: 0672878959 Viber/Whatsapp
e-mail:marketing@albania-okazion.com
web: https://albania-okazion.com/
facebook: https://bit.ly/2H482Ux
instagram: https://bit.ly/2UzuJYF

Cel. : 0672878959