Smartphone SONY
Modeli: XPeria XZ1
Ekrani: 5.2 inch
RAM: 4GB
ROM: 64GB
Kamera: 19 megapixel
Bateria: 2700 mAh
Telefonat jane produkte vitrine, pa gervishtje/shenja, ne gjendje optimale si hardware ashtu edhe software. Produkti shoqerohet me karikues dhe kllef pa kosto shtese.

Adresa: Rruga Sulejman Delvina, Vasil Shanto, Tirane
Cel: 0682082012
Nr. Servisit: 0697060177