Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
KM..........: 140000

Tirana Travel Agency ofron makina me qera me cmime konkuruese dhe ekonomike .Toyota Yaris 2008,Toyota Auris 2008 ,Ford Fiesta 2011 ,Mercedes Benc C class 2009
Duke filluar nga 25 € dita .Per me teper informacion kontaktoni ne nr tel 0693461666

Cel. : 0693461666