Shitet Lokal i investuar tek Bulevardi Gjergj Fishta me klientele te ngritur prej vitesh.

Sip: 77m2 me hipoteke+ 14m verande (nuk eshte ne hipoteke)
1 tualet + 1 magazine
17 tavolina
4 tavolina poshte (tek hapesira publike qe e paguan ekstra)
Lokali ka nje xhiro prej 6 milion leke / muaji

Jepet me qira rreth 1500 euro

Cmimi : 400.000 euro

Mundesi shume e investimi, pasi lokali eshte i investuar dhe i mobiluar ne menyre moderne me klientele te ngritur dhe eshte ne nje zone ku qeraja eshte e shtrenjte.

Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone, ju lutemi na kontaktoni: 068 851 3251

Agjensia Imobiliare Vision
Keni nje prone per te shitur / dhene me qera?
Ne ju ndihmojme ta shisni / jepni me qera me shpejt :)
Kontakt : 068 851 3251