ALBANIAN MEDICAL TECHNOLOGY
ALBMEDTECH
www.albmedtechcom
0682264725
Ekspertizė dhe vlerėsim teknik pėr pajisjet mjekėsore, shitje, riparime, mirmbajtje, kolaudime, trajnime, matje tė rrezatimieve jonizuese, matje dozimetrike, konsulenė, dokumente, protokolle, shėrbime etj