LocalWeb, kompania e vetme Google Premier Partner nė Shqipėri kėrkon njė React Developer pėr t'iu bashkuar skuadrės sė Programimit.

Profili:
-Experiencė me Webpack
-Eksperiencė me React, Redux, Typescript
-Aftėsi pėr tė krijuar dhe pėrmirėsuar njė klient REST/JSON API
-Aftėsi pėr tė bėrė DEBUG tė pergjigjeve tė APIT e shkruajė kod me performancė tė lartė dhe tė ripėrdorshėm pėr komponentėt e UIEksperiencė me framework-e tė testimit

Pėrbėjnė Pėrparėsi:
-Eksperiencė me ambientet e CI/CD
-Eksperiencė me gjuhė tė Backend si Node, PHP etj.

Aftėsi Personale:
-Tė punojė i pavarur
-Njohuri te gjuhės Italiane dhe Angleze
-Aftėsi tė mira Analitike dhe Komunikimi

Ofrohet:
-Kontratė tė rregullt pune
-Mundėsi pėr t'u rritur profesionalisht dhe ekonomikisht
-Ambjent rinor dhe dinamik

Pėr mė shumė info na dėroni CV-nė tuaj nė: jobs@localweb.it
+Apliko