Shes kellef kitareje pothuajse i pa perdorur,,dhe ne gjendje shume te mire. Permasat jane ....Gjatesia afersisht 150cm dhe gjersia afersisht 50cm...Cmimi eshte i diskutueshem.. Kontaktoni vetem me mesazh tek adresa email


email...tipsnow2204@yahoo.com