Karburanti: Benzin
Ngjyra.....: e kuqe
Kamjo......: automatik
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 184

Peugeot 107, Automatike, e kuqe, 1.0 Benxin, 5 porta, air-conditioned, Viti 2007. Follow ne @eurocarsvlora dhe @eurotravelhouse.

Cel. : 0684024703