Karburanti: Diezel
Ngjyra.....: gri e erret
Kamjo......: manual
Ftohja......: Kondicioner
Fuqia KW..: 220

Follow ne @eurocarsvlora ose @eurotravelhouse Makina me qera dhe guida me skaf
Ford Fiesta 1.6 nafte for rent

Cel. : 0684024703