SHITET FORD TOURNEO CONECT 1.8 NAFTE E VITIT 2005, ME KAMBIO MANUALE, MAKINA ESHTE NE GJENDJE PERFEKTE XHENERIKE DHE MOTORRIKE, 183.500 KM ORIGJINALE, ME DY PORTA MBRAPA DHE 2+2 ANESORE, ZGARE SIPER, SISTEM TERHEQJE, GOMA 90%, XHAMA ELEKTRIK, XHAMA TE ZINJ ORIGJINAL, RADIO, KONDICIONER, TAKSA TE PAGUARA DERI NE PRILL 2021 I PASTER SI NGA BRENDA ASHTU DHE JASHT.

PER ME SHUME INFO CEL: 0672066853

2.990 Euro Total