Zona/Rruga : Fusha e Aviacionit

Shitet Apartament 2+1+2 tek 21 Dhjetori ,pranė Fushės se Aviacionit.

Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė katin e 1 tė njė pallati tė ri.

Disponon sipėrfaqe totale prej 101.5 m2 dhe ėshtė i organizuar nė: ambient ndenje+ gatim, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkon.

Apartamenti ėshtė pjesė e njė kompleksi tė ri nė ndėrtim me cilėsi tė lartė ndėrtimi, termoizolim, izolim akustik, ambjent gjelbėrimi etj.

Cmimi: 91.200 Euro.


Tarife agjensie 1% per bleresin.Kontakt:

Cel. : 0694030502